vyhľadať zájazdy
Sahl Hasheesh

Hotel Pyramisa Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Oblasť Sahl Hasheesh je známa krásnymi plážami a vynikajúcimi hotelmi. Práve tu, na súkromnej dlhej pieskovej pláži sa nachádza aj hotel Pyramisa s výbornými podmienkami na šnorchlovanie. V rezorte nájdete tiež dobré vybavenie pre rodiny s deťmi, tobogány či nákupnú pasáž. Super tip vzhľadom na cenu a lokalitu.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 14.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 371 €
9.8
Hotel Tropitel Sahl Hasheesh *****
Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Vynikajúci päťhviezdičkový hotel, ktorého koncept služieb je skutočne premyslený do najmenších detailov tak aby uspokojil každého návštevníka. Zábavné programy pod palcom animačného a aktivity pre deti umožnia naplno si užiť rodinnú dovolenku. Hotel obklopuje pestovaná záhrada, ktorou prejdete priamo k nádhernej širokej pláži. Tu nájdete štýlové ležadlá a slnečníky, snack bar aj centrum potápania. Zaujímavosťou je vyhradená relaxačná časť, kde si vychutnáte ničím nerušený oddych. Hotel sa pýši jedinečnou plážou s pozvoľným vstupom a prírodnou lagúnou, do ktorej je pohodlný vstup zmóla. Výnimočná je tu aj promenáda, ktorá vedie popri pláži. Ideálna na prechádzku alebo jazdu na bicykli, ktorý si bezplatne môžete zapožičať priamo v hoteli. Vyzdvihnúť musíme tiež výbornú stravu a rozmanité á la carte reštaurácie. Tropitel je skrátka zárukou spokojnosti aj náročnejších klientov.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 14.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 510 €
aktuality a zaujímavosti
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.