vyhľadať zájazdy


Soma Bay

Hotel Imperial Shams Abu Soma ****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Hotel zo siete Shams, čo v preklade znamená slnko, skutočne láka na krásne slnečné dni strávené pri mori. Hotel leží 50km južne od Hurghady, v lokalite Abu Soma známej pre výborné podmienky na šnorchlovanie, potápanie, windsurfing či kitesurfing. Piesková pláž sa rozprestiera priamo pred hotelom, vychutnajte si relax na pohodlných ležadlách alebo si vyskúšajte jeden z obľúbených vodných športov. Animačný tím a detský klub ponúkajú zaujímavé programy, ktoré príjemne spestria váš pobyt.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 14.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 390 €
s poplatkami: 585 €
9
Hotel Mövenpick Resort Soma Bay *****+
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Mövenipick Resort Soma Bay je miesto, kde sa kladie mimoriadny dôraz na vysokú úroveň služieb a najmä kvalitnú kuchyňu. Patrí do známej siete luxusných hotelov, ktorá sa pýši aj vlastnou výrobou čokolád. Známu  "chocolate hour" si zamilujete, k poobednej kávičke si pochutnáte na čokoládových lahôdkach vlastnej výroby. Pobyt v tomto hoteli bude skutočným gourmet zážitkom. Vyskúšajte orientánu kuchyňu alebo takzvaný úlovok dňa - každý deň čertvo ulovené morské plody a ryby podávané v stredomorskej á la carte reštaurácii. Rezort disponuje modernými a priestrannými izbami, ktoré vám poskytnú maximálne pohodlie. WiFi pripojenie je dostupné v celom hoteli zdarma. Vybavenie pre rodiny s deťmi je vyšperkované k dokonalosti v rámci ubytovania (detský vankúšik, postieľka, župan, kočík), reštaurácie aj aktivít. Okrem detského ihriska a miniklubu vás poteší večerné premietanie pre deti. Mövenpick Resort  je zároveň perfektnou základňou pre tých, ktorí chcú objaviť krásy podmorského života. Leží v nádhernom zálive Soma a potápačské centrum nájdete priamo na pláži. V neposlednom rade je pýchou hotela amfiteáter, ktorý je dejiskom animačných programov.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 14.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 454 €
s poplatkami: 649 €
aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.