vyhľadať zájazdy

Soma Bay

9
Hotel Mövenpick Resort Soma Bay *****+
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Mövenipick Resort Soma Bay je miesto, kde sa kladie mimoriadny dôraz na vysokú úroveň služieb a najmä kvalitnú kuchyňu. Patrí do známej siete luxusných hotelov, ktorá sa pýši aj vlastnou výrobou čokolád. Známu  "chocolate hour" si zamilujete, k poobednej kávičke si pochutnáte na čokoládových lahôdkach vlastnej výroby. Pobyt v tomto hoteli bude skutočným gourmet zážitkom. Vyskúšajte orientánu kuchyňu alebo takzvaný úlovok dňa - každý deň čertvo ulovené morské plody a ryby podávané v stredomorskej á la carte reštaurácii. Rezort disponuje modernými a priestrannými izbami, ktoré vám poskytnú maximálne pohodlie. WiFi pripojenie je dostupné v celom hoteli zdarma. Vybavenie pre rodiny s deťmi je vyšperkované k dokonalosti v rámci ubytovania (detský vankúšik, postieľka, župan, kočík), reštaurácie aj aktivít. Okrem detského ihriska a miniklubu vás poteší večerné premietanie pre deti. Mövenpick Resort  je zároveň perfektnou základňou pre tých, ktorí chcú objaviť krásy podmorského života. Leží v nádhernom zálive Soma a potápačské centrum nájdete priamo na pláži. V neposlednom rade je pýchou hotela amfiteáter, ktorý je dejiskom animačných programov.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 14.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 368 €
s poplatkami: 563 €
Hotel Imperial Shams Abu Soma ****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Hotel zo siete Shams, čo v preklade znamená slnko, skutočne láka na krásne slnečné dni strávené pri mori. Hotel leží 50km južne od Hurghady, v lokalite Abu Soma známej pre výborné podmienky na šnorchlovanie, potápanie, windsurfing či kitesurfing. Piesková pláž sa rozprestiera priamo pred hotelom, vychutnajte si relax na pohodlných ležadlách alebo si vyskúšajte jeden z obľúbených vodných športov. Animačný tím a detský klub ponúkajú zaujímavé programy, ktoré príjemne spestria váš pobyt.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 14.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 379 €
s poplatkami: 574 €
9.7
Hotel Sheraton Soma Bay *****
Egypt, Soma Bay, Soma Bay

Tento luxusný hotel leží v zálive Soma Bay na nádhernej dlhej pieskovej pláži a hostí upúta jedinečnou architektúrou v štýle Karanackého chrámu. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza rozľahlé 18-jamkové golfové ihrisko aj fantastické možnosti pre milovníkov vodných športov. Nie náhodou je tento hotel jeden z najlepšie hodnotených v tejto lokalite. Ponúka služby na vysokej úrovni a skvelú medzinárodnú kuchyňu. Šéfkuchár vám tu pripraví rôzne špeciality priamo pred vašimi očami. Do Hurghady sa dostanete hotelovým minibusom alebo taxíkom, je vzdialená asi 45 km. Sheraton Soma Bay Resort je skvelou voľbou pre aktívnu aj oddychovú dovolenku.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 14.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 619 €
s poplatkami: 814 €
aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.