vyhľadať zájazdy

Abu Dhabi

9.3
Al Raha Beach Hotel *****
Emiráty, Abu Dhabi, Abu Dhabi

Majestátny hotel, majestátne zážitky! V roku 2005 sa mal tento palác stať privátnou rezidenciou samotného šejka, ktorý si to rozmyslel a nakoniec vznikol hotel. Len z nákladov na lobby by bolo možné postaviť niekoľko bežných hotelov a každá izba sa začína rozlohou od 55 m2. Veľkorysosť všetkých priestorov sa ťažko opisuje slovami, nešetrilo sa ani špičkovými materiálmi a štýlovými, vkusnými dekoráciami tej najvyššej kvality a ceny. Hotel je právom hrdý na to, že poskytuje najvyšší štandard ubytovania v celom Abu Dhabi a spolu s 900 m dlhou pieskovou plážou tvorí jedinečný dovolenkový rezort, ktorý je priamo prepojený so susedným obchodným centrom. Disponuje aj vlastnou marinou pre jachty a plachetnice. Vzdialený je len 10 minút jazdy od svetoznámeho okruhu F1 na ostrove Yas, zábavného parku Ferrari a Warnes Bros., vodného sveta Yas Waterworld a 25 minút od centra mesta Abu Dhabi s Veľkou mešitou, kam sa dostanete aj bezplatnými shuttle busmi, ktoré premávajú každý deň. Osobitnou kapitolou je aj prvotriedna kuchyňa, kde nájdete chute a špeciality z celého sveta. Tematické večere – napr. taký „fish market“, kedy sa podávajú čerstvé ryby a plody mora, sa medzi hosťami tešia mimoriadnej obľube. A jedna rarita na záver: hotel ako jediný svojho druhu prevádzkuje vlastný „liquor shop“ – teda obchod s alkoholom, kde je možné dostať alkohol za bežné európske ceny.       

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 6.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 833 €
s poplatkami: 1 148 €
aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.