vyhľadať zájazdy


Naxos

Štúdiá Golden Silence
Grécko, Naxos, Agios Prokopios

Na jednom z najkrajších ostrovov súostrovia Kyklady, na Naxose, kde sa hory stretávajú so zeleňou olivových hájov a tyrkysovým morom, v Agios Prokopios, nájdete dom Golden Silence. Jeho meno hovorí za všetko. Raj pre všetkých, ktorí o svojej dovolenke chcú uniknúť z hektického každodenného ruchu a chcú stráviť dni v pokojnom ostrovnom tempe. Krátkou prechádzkou, ponecelých 350 m sa dostanete k nádhernej pláži a teda aj plážovým barov a reštauráciám. Dovolenka tu vám umožní dobiť pomyselné baterky v pokoji, v objatí prírody s malebnými výhľadmi do okolitej krajiny a na more, ale samozrejme s WiFi pripojením. Len 100 m od domu je vzdialený veľký supermarket a do centra hlavného mesta a prístavu je to len 3,5 km. Západy slnka sú tu skrátka nezabudnuteľné a pritom sa jedná o cenovo najvýhodnejší dom z našej ponuky, kde nájdete viac než čakáte.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 625 €
s poplatkami: 840 €
Štúdiá Agia Anna
Grécko, Naxos, Agia Anna

Každá krajina má svoje klenoty a medzi tie grécke nepochybne patrí súostrovie Kyklady. Na jednom z najkrajších kykladských ostrovov, na ostrove Naxos, v malebnej dedinke Agia Anna sa nachádzajú rovnomenné štúdiá. Od jednej z najkrajších piesočnatých pláží na ostrove ich delí len záhrada a cesta. V okolí domu nájdete taverny, bary aj minimarket. Agia Anna zvolna naväzuje na dedinku Agios Prokopios s ďalšou peknou plážou a možnosťami zábavy a od hlavného mesta je vzdialená necelých 8 km. V záhrade sú k dispozícii ležadlá a slnečníky zdarma, v dome je recepcia a Wifi zadarmo v priestoroch recepcie a reštaurácie. V susedstve nájdete tiež vychýrenú tavernu s miestnymi špecialitami.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 625 €
s poplatkami: 840 €
Štúdiá Three Brothers
Grécko, Naxos, Plaka

Ostrov Naxos patrí jednoznačné medzi najkrajší zo súostrovia Kyklady. Hoci tomuto exkluzívnemu súostroviu kraľuje Santorini, na Naxose nájdete oveľa viac krásnych pláži, uvoľnené prázdninové tempo a hlavne menej turistov. K tomu všetkému vás v Three Brothers čaká jedno z najmalebnejších ubytovaní na ostrove. Dom bol postavený v súlade s tunajšou ostrovnou architektúrou, s úctou k prírode a v harmónii s potrebami súčasných prázdninových návštevníkov. Stojí priamo pri jednej z najkrajších pláží ostrova, v pokojnej oblasti Plaka. Zo všetkých izieb sa vám naskytne výhľad na more, v záhrade si nájdete zákutia na posedenie aj detské ihrisko. K domu patrí aj obľúbená taverna ležiaca pri pláži, na ktorú je to z domu len pár krokov. Na recepcii je k dispozícii internet a WiFi, trezor, k dispozícii je čistiareň. Využiť môžete aj školu kitesurfingu a vodné športy na pláži. Pozdĺž pláže sa nachádzajú ďalšie taverny, bay, minimarkety (cca 50m) najbližsí supermarket je vzdialený asi 400 m. Do hlavného mesta je to necelých 8km a autobusová zastávka je len 10m od domu.

Možnosti stravy: raňajky | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 5.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 675 €
s poplatkami: 890 €
NAXOS - Najväčší ostrov zo súostrovia Kyklady bol obývaný už 3000 rokov p.n.l. Práve na tomto významnom ostrove, centre kykladskej civilizácie, sa prvýkrát použil mramor ako stavebný materiál chrámov. Podľa mytológie, práve tu Thiseas opustil a zanechal Ariadni, dcéru kráľa Kréty Minoa. Naxos je najagrárnejší ostrov z Kyklád, plný záhrad a viničových sadov. Cestná sieť je veľmi dobre vybudovaná a tiež sú tu výborné podmienky pre milovníkov pešej turistiky. Strmé kaňony, benátska architektúra, prírodné pláže či historické pamiatky očarujú návštevníka na každom kroku.
aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.