vyhľadať zájazdy


Kemer

Hotel Fame Residence Göynük ****+
Turecko, Kemer, Kemer

Nádherná scenéria Kemeru plná zelene, priezračne čisté more a luxusné priestory tohto hotela vytvoria prostredie dokonalé pre dovolenkový relax. Dôležitou súčasťou dovolenky je aj dobrá strava a starostlivý personál - tie tu na vás čakajú tiež. O dávku zábavy sa postará animačný tím alebo ponuka vodných športov. Hotel sa nachádza len 10km od Kemeru a 30km od Antalye.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 11.7.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 458 €
s poplatkami: 673 €
Hotel Armas Beach ****
Turecko, Kemer, Kemer

Mimoriadne sympatický menší hotel priamo v Kemeri. Výborný tip ak túžite mať na dosah more a pláž a zároveň živé centrum. Súkromná hotelová pláž sa nachádza priamo pred hotelom a ulice plné obchodíkov či barov sú v pešej dostupnosti. Hotelové služby zodpovedajú štandardom známej hotelovej siete Armas. Rozmanitá ponuka služieb zahŕňa animačné programy aj turecké kúpele, v ktorých sa môžete zrelaxovať. Deti sa zabavia v miniklube a vyšantia na tobogánoch. Skrátka pohodová dovolenka, na ktorej vám nič nebude chýbať.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 12.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 499 €
s poplatkami: 714 €
Hotel Golden Lotus ****
Turecko, Kemer, Kemer

Hotel, ktorý je najlepším východiskovým bodom pre všetkých, ktorí chcú počas dovolenky objavovať krásy Kemeru. Vďaka exkluzívnej polohe priamo v Kemeri, budete v pešej dostupnosti živého centra s obchodíkmi a barmi a zároveň priamo pri skvelej pláži ocenenej Modrou vlajkou. Zaujímavý môže byť aj výlet na horu Tahtali (10 km) alebo k pamiatkam z antických čias do mestečka Phaselis (15 km). Tešiť sa môžete na pohodlné elegantné izby a all inclusive program. Nechýbajú ani originálne turecké kúpele a hostí určite zaujme aj krytý bazén s morskou vodou.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 506 €
s poplatkami: 721 €
Hotel Karmir Resort & SPA *****+
Turecko, Kemer, Kemer

Hotel sa nachádza v krásnom prostredí lokality Kemer, s mohutným pohorím Taurus v pozadí, asi 8km od rovnomenného mesta a 30km od Antalye. Všetky časti hotela vrátane izieb sú zariadené s dôrazom na komfort hostí, čakajú vás denné aj večerné animačné programy, pre deti zábava v miniklube a relax na krásnej pieskovo-kamienkovej pláži len 90m od hotela.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 518 €
s poplatkami: 733 €
Hotel Sailor´s Beach Club *****
Turecko, Kemer, Kemer

Obľúbený, kompletne zrenovovaný hotel, ktorý do novej sezóny vstupuje v novom šate s piatimi hviezdičkami.  Pohodlne zariadené izby sú rozmiestnené v štyroch samostatne stojacich budovách v nádhernej pestovanej záhrade, priamo pri súkromnej hotelovej pláži. Rozmanité vybavenie hotela a služby sľubujú maximálny komfort a výborne strávenú dovolenku vo dvojici alebo s rodinou. K tomu rozhodne prispievajú aj ultra all inclusive služby či hotelové wellness centrum a mnohých isto poteší aj WiFi pripojenie na izbe. Hotel sa nachádza len 7 km od od mesta Kemer a 50km od centra Antalye.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 20.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 540 €
s poplatkami: 755 €

Asi 50 km južne od Antalye sa rozkladá región a dnes aj veľké turistické centrum Kemer. Od Beldibi až po Tekirova v dĺžke asi 40 km nájdete menšie aj väčšie hotely a 5* komplexy, v ktorých môžete prežiť skutočne luxusnú dovolenku. Okrem príjemného kúpania, výbornej stravy, širokej ponuky vodných športov je Kemer dobrou základňou pre objavovanie záujímavých antických nálezísk. Panorámu Kemeru dotvárajú vysoké hory Taurus. aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.