vyhľadať zájazdy


Türkler

Hotel Magnolia ****
Turecko, Türkler, Türkler

Ak hľadáte možnosť ubytovania pre viacčlennú rodinu, ponúkame vám menší, rodinne orientovaný hotel Magnolia. Stojí na polostrove v oblasti Türkler, len 20 km od Alanye, v blízkosti nákupného centra. Poskytuje pohodlné ubytovanie v rodinných izbách pre 3-5 osôb, ale k dispozícii sú aj izby pre páry. K pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora je to asi trojminútová prechádzka.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 394 €
s poplatkami: 609 €
Hotel Land of Paradise *****
Turecko, Türkler, Türkler

Vstúpte do dovolenkového raja! Tento hotel je príkladom skvelej vyváženosti zábavy a relaxu. Stojí priamo v malom zálive s pieskovou plážou a kryštálovo čistým morom, kde si užijete slnkom zaliate dni. Vďaka skvelému animačnému tímu sa môžete kedykoľvek odreagovať pri zábavných alebo športových aktivitách. Deti sú v tomto hoteli rovnako vážení hostia. Okrem animácii je pre ne pripravený miniklub, detské ihrisko či tobogány. Hotel sa nachádza asi 20km od Alanye, v časti Avsallar/Türkler, ktorá vďaka pekným plážam patrí k obľúbeným oblastiam Tureckej riviéry.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 30.5.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 446 €
s poplatkami: 661 €
aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.