Termíny
* - Last minute

Predvianočná Budapešť

Maďarsko, Budapešť, Budapešť
Termín: 14.12.2019 - 14.12.2019 (1 deň)
Strava: bez stravy
Doprava: autobusová
Základná cena: 28,00 €
Cena po zľave: 28,00 €
Cena po zľave s poplatkami: 28,00 €
Zobraziť kalkuláciu

Program zajazdu

Odchod v ranných hodinách zo Slovenka do Budapešti. Prehliadka  Tropikária a Oceánia v obchodnom dome Campona. Nasleduje prehliadka  mesta – perly na Dunaji. Uvidíme Námestie Hrdinov, prejdeme sa Budínom na hradnom vrchu Gellért na pravom brehu Dunaja: novogotický Mátyášov Chrám, Rybárska bašta, jazdecká socha sv. Štefana, kráľovský palác a Citadela s úchvatným panoramatickým výhľadom na mesto. Potom sa presunieme do Pešti, neskôr nás vôňa vianočných dobrôt zavedie na Vianočné trhy na námestí Vörösmarty tér s typickými maďarskými kulinárskymi špecialitami a rôznymi tradičnými výrobkami a suvenírmi. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko. 

Cena zahŕňa

dopravu klimatizovaným autobusom • poistenie insolventnosti 1,15 €/os.• DPH • sprievodcu CK

Cena nezahŕňa

vstupy do historických objektov a pamiatok • vstupné do Tropikária • komplexné cestovné poistenie 

Iné príplatky

komplexné cestovné poistenie 2,55 Eur /os. • miestenka 5 Eur . • Ceny vstupného Tropikárium cca : Deti, študenti: 1900 HUF (študenti denného štúdia do 26 r., dieťa bez doprovodu dospelého do 14 r.) Dospelí 14-62 rokov: 2300 HUF Seniori, deti: 1600 HUF (jedno dieťa od 4 -18 rokov v doprovode dospelého, dospelí nad 62 r.)

Nástupné miesta

Partizánske  4€

Nové Zámky 4€

Nitra -  Trnava - Bratislava - bez príplatku

Predbežná cenová kalkuláciaaktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.