vyhľadať zájazdy


Prezentácia katalógu AEOLUS LETO 2016

Náš nový katalóg na Leto 2016 sme predstavili v stredu 11. a 18. novembra - kde inde ako v gréckej Taverne v Bratislave - našim obchodným partnerom,  províznym predajcom z celého Slovenska.

Cítime sa poctení záujmom, ktorý prevýšil kapacitu reštaurácie a pre ktorý sme prezentáciu museli rozdeliť do dvoch rozličných termínov. Na Martina sme na spoločnom stretnutí privítali prvú polovicu z početného zastúpenia cestovných agentúr. Pri typických gréckych špecialitách sme sa im poďakovali za tradične vynikajúcu spoluprácu a predstavili novinky v širokej ponuke Aeolusu.

V lete sa naši klienti môžu tešiť na nový unikátny program nielen na gréckych ostrovoch a jeho pevnine, ale aj v ostatných krajinách, ktoré aktuálne ponúkame - v Turecku, Bulharsku, Albánsku, Chorvátsku a Taliansku. Ponuku sme obohatili o zaujímavé poznávacie zájazdy po Európe.

V období FIRST MINUTE zliav si dovolenkári môžu už odteraz uplatniť skutočne zaujímavé zľavy, stačí si vybrať z našej najnovšej ponuky. Ďakujeme všetkým agentúram za hojnú účasť a partnerom za skvelú súčinnosť pri príprave prezentácie.

Tešíme sa na novú sezónu.

Tím CK Aeolus

aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.