vyhľadať zájazdy


Vyhľadávanie zájazdov

8.9
Hotel Merve Sun ****
Turecko, Side, Kumkoy

Hotel Merve Sun je výbornou voľbou pre tých, ktorí majú radi dovolenku s určitou dávkou zábavy a ruchu. Nachádza sa v živom prostredí len pár minút pešo (cca 1 km) od centra Kumköy, kam sa môžete vybrať za nákupmi. Tvoria ho dve hlavné budovy a štyri samostatné bloky prepojené záhradou. Na vyhradenej hotelovej pláži sa nachádza aj reštaurácia/bar s terasou. Do historickej časti Side je to asi 30 minút pešo, len 50 m od hotela je aj autobusová zastávka. Letisko v Antalyi je vzdialené 65 km.  

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 379 €
8.2
Hotel Side Altinkum Bungalows ***
Turecko, Side, Side

Veľkou výhodou komplexu bungalovov Side Altinkum je ich poloha. Rozkladajú sa v pestovanej záhrade hneď pri pieskovej pláži, len päť minút pešo od historických pamiatok v Side. Reštaurácia s terasou ponúka nádherný výhľad na more, k dispozícii je aj menší bazén. Odporúčame tým, ktorí hľadajú dovolenku za dobrú cenu a v centre známeho letoviska.  

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 396 €
8.4
Hotel Anitas Beach ****+
Turecko, Konakli, Konakli

Na pohľad nenápadný hotel Anitas Beach sa nachádza priamo na pláži v letovisku Konakli, asi 3 km od jeho centra. Je to výborné miesto, ak si chcete skutočne oddýchnuť. Veľká terasa s bazénom, palmy, nádherný výhľad na more a večer ešte krajší pohľad na západ slnka. K najväčším pozitívam určite patrí vynikajúca domácka strava a personál, ktorý sa ukážkovo stará o svojich hostí. Vstup do mora je síce trochu náročnejší kvôli kamenným plátom, ale zato rovno oproti terase je dlhé mólo s rebríkom do vody. Neďaleká Alanya (12 km) vám ponúkne množstvo príležitostí na výhodné nákupy, večernú zábavu aj na prehliadku pamätihodností.

Možnosti stravy: all inclusive | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 8.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 405 €
8.6
Hotel Perdikia Beach ***
Turecko, Ölüdeniz, Ölüdeníz

Útulný dvojposchodový hotel Perdikia je doslova ponorený do záplavy rôznej zelene a kvetov, vrátane exotických banánovníkov. Na rozdiel od iných hotelov v našej ponuke stojí trochu bokom od centra letoviska a poskytuje veľmi príjemné ubytovanie hosťom, pre ktorých je prioritou oddych v pokojnom prostredí a rodinná atmosféra. Na širokú pláž sa dostanete pešo za pár minút. A čo môže byť lepšie ako ležať na tejto skvelej pláži a pozorovať nielen nádherný kontrast zelených hôr a tyrkysového mora ale aj odvážlivcov vznášajúcich sa na padákoch?

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 9.6.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 412 €
Hotel Meridia Beach *****
Turecko, Okurcalar, Okurcalar

Hotel Meridia Beach sa nachádza v stredisku Okurcalar priamo pri širokej pláži, skladá sa z hlavnej budovy a niekoľkých viliek. Vo svojom areáli ponúka klientom dokonalý relax a oddych či už pri niektorom bazéne alebo priamo na pláži. Ideálny pre všetky vekové kategórie. Letisko Antalya je vzdialené 100 km, obľúbené stredisko Side 40 km a Alanya 30 km.

Možnosti stravy: ultra all inclusive | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 31.5.2019 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 415 €
aktuality a zaujímavosti
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.
Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu Leto 2019 Prezentácia katalógu na sezónu 2019 sa tohto roku konala 12. októbra v netradičnej atmosfére.
Napísali ste nám Napísali ste nám Vždy nás poteší, keď sa s nami podelíte o pekné zážitky a fotky z vašej dovolenky.