vyhľadať zájazdy

Vyhľadávanie zájazdov

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 10 dní
Termíny od: 24.9.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 166 €
Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 10 dní
Termíny od: 27.9.2020 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 179 €
8.3
Aparthotel Akropolis **
Grécko, Chalkidiki, Fourka

Takmer na konci letoviska Fourka, na kopci s krásnym výhľadom na more a na okolité pahorky porastené borovicami, sa rozprestiera aparthotel Akropolis. Od piesočnato-kamienkovej pláže ho delí len 250 m (mierne stúpanie) a od námestia v rušnom centre letoviska Fourka cca 900 m (po pláži cca 600 m). Architektúra typická pre túto oblasť – biele budovy s červenými strechami - je zachovaná aj v hotelovom komplexe. Celý hotel obklopuje upravená záhrada s bazénom a množstvom paliem a farebných kvetov. Zároveň v pešom dosahu - v centre letoviska Fourka - sú aj viaceré obchodíky so suvenírmi, bary, kaviarničky na pláži, taverny či supermarkety. Dedinka Posidi je vzdialená cca 5 km a letoviská Kalithea a Afitos približne 15 km.

Možnosti stravy: polpenzia | Dĺžka pobytu: 11 dní
Termíny od: 23.9.2020 | Možnosti dopravy: autobusová, letecká
Cena od: 242 €
8.4
Štúdiá Sokrates
Grécko, Zakynthos, Laganas

Sokrates je dom s perfektnou polohou. Stojí len 100 m od mora, na mieste kde začína dlhá piesočnatá pláž a zároveň v jednej z pokojnejších častí inak živého Laganasu. Vďaka tomu vytvára ideálne spojenie blízkosti rušného centra a ubytovania v ničím nerušenej tichej lokalite. Pohodlne zariadené štúdiá a apartmány sú situované v 3-poschodovej budove a sú vhodné pre páry aj rodiny. Majiteľ a jeho syn Janis, sú hosťom kedykoľvek k dispozícii. Na prízemí domu totiž prevádzkujú zmenáreň a tak zároveň plnia úlohu recepcie. Poctivo sa starajú aj o areál okolo domu, ktorý tvorí záhrada s udržiavaným trávnikom. V okolí nájdete aj komplexy s bazénmi, ktoré sú dostupné za konzumáciu.

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 12 dní
Termíny od: 11.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 154 €
8.9
Apartmány Panagiotis I a II
Grécko, Zakynthos, Tsilivi

Už mnohé roky sú stálicou v našej ponuke domy Panagiotis I. a II. s ústretovým a stále usmiaty majiteľom, podľa ktorého bol tento menší komplex aj pomenovaný. Domy sú bezpečným hniezdom pre našich klientov v najlepšej - centrálnej časti letoviska Tsilivi. Budovy obklopuje pestovaná záhrada s olivovníkmi. Hostia sa môžu okúpať v sladkovodnom bazéne, okolo ktorého sú rozložené aj ležadlá a slnečníky. Deti čaká menšie detské ihrisko. Skvelá piesková pláž vzdialená len dvesto metrov a kompletná občianska vybavenosť sľubujú pohodlnú a aktívnu dovolenku.  

Možnosti stravy: bez stravy | Dĺžka pobytu: 8 dní
Termíny od: 18.6.2020 | Možnosti dopravy: letecká
Cena od: 195 €
aktuality a zaujímavosti
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.
Krájanie vasilopity Krájanie vasilopity Pozrite si zopár fotografií z tohtoročného krájania vasilopity v našej bratislavskej kancelárii.