vyhľadať zájazdy


Z našich infociest - Turecko 2019


Po roku tím našich predajcov spolu s majiteľom CK Aeolus opäť absolvoval  infocestu do Turecka. Táto krajina sa skutočne stala synonymom kvality v rámci hotelových služieb a patrí medzi najvyhľadávanejšie dovolenkové destinácie. Kým minulý rok ste v našej ponuke našli výber hotelov na Tureckej riviére, tento rok sme pridali aj celkom inú časť Turecka – Ölüdeniz.

Ölüdeniz leží na pobreží Egejského mora v zálive s nádhernou piesočnatou plážou, obklopenom bohatou zeleňou. Svojou atmosférou i architektúrou skôr pripomína grécke dovolenkové letoviská s obchodíkmi, reštauráciami, barmi a pod. Hotely v Ölüdeniz sú v porovnaní s rozľahlými rezortami Tureckej riviéry menšie, ich atmosféra je rodinná, kvalitou služieb však nezaostávajú. V ponuke nájdete 3 hotely s all inclusive – vrelo odporúčame najmä Akdeniz Beach 3*.
Oplatí sa však zvážiť aj ubytovanie s raňajkami (Blue Star 3*) alebo s polpenziou (Perdikia Beach 3*).V centre totiž nájdete rozmanité reštaurácie či bary. Perlou tejto oblasti je krásna Modrá lagúna, ktorú objavíte na konci pláže. Zaujímavým dovolenkovým zážitkom môže byť paragliding, pre ktorý sem každoročne cestuje množstvo turistov.

Turecká riviéra je populárna pre množstvo kvalitných hotelov s all inclusive stravovaním, krásne, prevažne piesočnaté pláže a čisté more. V našej ponuke nájdete 3 oblasti Tureckej riviéry.
V Beleku, priamo pri pláži nájdete vynikajúci Sherwood Dreams 5* s vlastným aquaparkom a lunaparkom – výborný tip aj pre náročných klientov.

V okolí Side sa nachádza niekoľko overených hotelov, ktoré sa už v minulej sezóne tešili veľkému úspechu, niekoľko informácii o nich sme písali TU.  Novinkou v našej ponuke je Meridia Beach 5*. Hotel, ktorý sa okamžite stal našim novým favoritom, leží priamo na výbornej piesočnatej pláži v časti Okurcalar. Nechýbajú tu bazény s tobogánmi, animačné programy, disco, spa či fitness a kvalitný ultra all inclusive program.

Medzi špičkové hotely v Side určite patria tiež Side Royal Palace 5* s novo postavenou sesterskou časťou Side Royal Luxury 5*, kde bude o vás naozaj kráľovsky postarané. Obľúbený Side la Grande 5* je vďaka tobogánom a množstvu aktivít rajom pre rodiny s deťmi. Dvojice zasa zaujme hotel Side Alegria 5*, ktorý zmenil koncept na adult only (len pre dospelých). Najvýhodnejšiu polohu vzhľadom k centru Side má luxusný Melas Resort 5*, ktorý tiež disponuje vlastným aquaparkom a veľmi dobre hodnotený hotel Sirma 3*. Oba ležia priamo pri piesočnatej pláži, popri ktorej vedie promenáda. Prechádzkou sa tak dostanete rovno do centra Side.

Známa Alanya je zasa  ideálna pre tých, ktorí uvítajú ruch, nákupné možnosti a množstvo reštaurácii či barov v okolí.

Veríme, že vám tieto riadky pomôžu sa zorientovať v širokej ponuke zájazdov do Turecka, ktoré na trhu sú. Pokojne nás kontaktujte ak budete potrebovať s výberom poradiť.
aktuality a zaujímavosti
Ženy z Karpathosu Ženy z Karpathosu Pozývame vás aspoň letmo nazrieť do života na tomto krásnom, i keď trochu odľahlom gréckom ostrove.
Z našich infociest - Turecko 2019 Z našich infociest - Turecko 2019 Pár tipov z našej infocesty do Turecka.
Z našich infociest -Egypt Z našich infociest -Egypt Egypt je destinácia, ktorá sa v minulom roku dostala opäť do popredia a šplhá sa späť na vrchol najobľúbenejších dovolenkových destinácií.